Atidarytos net dvi parodos skirtos Vilniaus 700 gimtadieniui paminėti

Vilnius 700 metų jaunas!
2023-01-26
Vilniaus Perkūno Rotary klubo aukcionas
2023-04-11
Rodyti visas naujienas

Atidarytos net dvi parodos skirtos Vilniaus 700 gimtadieniui paminėti

Vilnius švenčia savo jubiliejinį gimtadienį. Vilniaus jubiliejus – visų vilniečių šventė, todėl ir mūsų bendruomenės nariai stengiasi prisidėti paminint sostinės jubiliejinį gimtadienį. Todėl šiai progai paminėti, mokyklos-centro parodų erdvėse atidarytos net dvi kūrybinių darbų parodos:

2023 metų kovo 27 dieną atidaryta mokinių lankančių dailės būrelį, mokinių dalyvaujančių specialiojoje veikloje ugdymo poreikiams tenkinti ir 1-2 ir 3 mokymo metų socialinių įgūdžių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda, o kovo 28 dieną Dienos socialinės globos suaugusiųjų skyriaus lankytojų paroda “Vilniui 700”.