Šiandien, balandžio 11 dieną, kaip ir dera geriems šeimininkams – pradėjome pavasario tvarkymo darbus. Geltonasis autobusas, surinkęs trylika geriausių darbininkų – garspadorių, nuo pat ryto pajudėjo į “naujus namus” Savanorių 55.

Kiemas, neturėjęs šeimininkų beveik tris metus tiesiog prašyte prašėsi pagalbos, todėl mes apsiginklavę grėbliais, žirklėmis, žolės pjovimo mašinomis, ėmėmės “gelbėti” kiemą. Rinkome šiukšles, genėjome medžius, krūmus, vijoklius, kurie per tris metus jau kesinosi “užgrobti” namą. Pjovėme žolę, o po ja radome gražiausius darželius, kuriuose jau stiebiasi gėlės. Gražuolės forzicijos mojo geltonais žiedeliais ir dėkojo už apgenėjimą.

Šiandien atgijo mūsų kiemas Savanorių 55 ir nors namai dar tušti, bet kiemas jau jaučia, kad jis ne beglobis – jis turi šeimininką.

Pavasario akcija “Darom – Darom 2018” dar nesibaigia, ji su nauja jėga įsisiūbuos  balandžio 16-20 dienomis, kuomet tvarkysimės Karoliniškėse.

Čia mūsų rankų laukia gėlynai, daržai, medeliai ir tvoros, rūsyje jau kruta iš nekantrumo įvairūs žaislai, lauko priemonės, smėlynės prašosi smėlio…

Todėl kviečiame visus dirbančiuosius, tėvelius ir globėjus prisidėti prie akcijos – gražinti savo mokyklos kiemą.

LAI DŽIAUGIASI MŪSŲ AKYS IR ŠIRDYS, KAROLINIŠKIEČIAI PRAEIDAMI PLOJA 🙂 GRAŽINKIME VILNIŲ, GRAŽINKIME LIETUVĄ

Tėvelius, norinčius prisidėti prie akcijos, dėl tikslesnės info, prašome kreiptis į klasės dirbančiuosius arba administracija.

parengė V.Stosienė, soc. pedagogė