Kovo 8-osios rytą Viltiečiai rinkosi į mokyklos foje paminėti Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną. Renginuko sumanytojai mokytojai Sonata, Rita ir Romas supažindino ugdytinius su pagrindiniais Lietuvos simboliais, kvietė klausytis deklamuojamų eilėraščių apie Lietuvą, žiūrėti nuostabių puikiosios mūsų šalelės vaizdų, klausytis skambiausių dainų. Kovo 11-oji – nuostabaus metų laiko – pavasario –  pradžia. Mokytoja Dalia parodė visiems spektakliuką, sukurtą pagal lietuvių liaudies dainą „Ant kalno medis“. Vaikai su ugdytojais mielai kartu vaidino, siūbavo ąžuolo šakomis, džiaugėsi. Juk Lietuva – ąžuolų šalis, o gandras – mūsų nacionalinis paukštis; nušvintančios saulės kieme visi nekantriai laukiame, o sužibus žvaigždėms ir patekėjus mėnuliui visus užplūsta romantiška nuotaika.