Mokslo metų pabaigos ir Šeimų šventė 2024

Birželio 12 dieną, Mokyklos kieme nuaidėjo didelė šventė. Švęsti mes tikrai turėjome ką, pirmiausia – pabaigti mokslo metai, jau kvepia vasara, atostogom ir jūra. Dviems mūsų mokyklos mokiniams įteikti baigimo pažymėjimai – jiems prasideda naujas etapas. Mes visi viliamės, kad jie mūsų nepamirš ir užsuks aplankyti.

Kitas labai svarbus dalykas – Šeima, kas gali būti geriau už tai – kai pilnas kiemas savų, artimų, mylimų. Tuomet ir košė skanesnė ir koncertas linksmesnis. O koncerto būta gražaus – jis pradėtas jautraus ir gilaus daininkės Juditos Leitaitės akordo, tuomet jaukaus, šelmiško ir šeimyniško Brūzgų šeimos pasirodymo ir vainikuotas šių metų Eurovizijos dainų konkurso dalyvio Silvester Belt daina, kurią vis prašyta pakartoti.

Visos bendruomenės vardu, nuoširdžiai dėkojame visiems: tiems kas organizavo, tiems kas dalyvavo, tiems kas fotografavo, tiems kas dainavo, tiems kas šokti kvietė, tiems kas grojo, tiems kas žiūrėjo, tiems kas košę virė, tiems kas vaišes nešė, tiems kas kiemą šlavė, tiems kas padėti pasisiūlė, tiems kas gerą orą užsakė ir tiems kas gerą nuotaiką atsinešė ir ja pasidalino. Ačiū 🙂