Birželio 10-ąją dieną nuaidėjo “Vilties” mokyklos – daugiafuncio centro 30-asis gimtadienis. Saulė lepino nuo pat ryto, kvietė ruoštis šventei🌞
Šventėje dalyvavo mokiniai, dienos centro lankytojai ir jų tėveliai, kviestiniai svečiai ir draugai. Džiaugėmės svečių muzikinėmis dovanomis, koncertavo Jurgis Brūzga, Andrius Zalieska, grupė Bernužėliai. Sulaukėme daugybės dovanų ir patys dovanojome vaikų molio dirbinius svečiams, ilgamečiams darbuotojams. Džiaugėmės išgirdę daug gražių sveikinimų, palinkėjimų, prisiminimų, kuriais pasidalino pirmoji ir ilgametė direktorė Augienė Vilūnienė, buvę darbuotojai, bendraminčiai, draugai. Šventę vainikavo piknikas, kuriame vaišinomės tradicine Šilkine koše, mokyklos tėvelių bendruomenės dovanotu gimtadienio tortu, kitais gardumynais ir ledais. Kad valgyti nebūtų liūdna rūpinosi Gydytojai Klounai “Raudonos nosys”.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems, sveikinusiems, linkėjusiems, koncertavusiems, dainavusiems. Ačiū organizacinei grupei ir visiems visiems kas prisidėjo rengiant šventę.
Už finansinę pagalbą rengiant šventę dėkojame:
Vilniaus miesto savivaldybė
Mokyklos-Centro tėvai
Knauf Insulation Lietuva
ADSistemos
Karkaso meistrai
Arpekas