„Mūsų Vilnius” – Vilniaus miesto savivaldybėje

Solidarumo bėgimas
2023-10-24
Pergalės šviesa
2024-01-16
Rodyti visas naujienas

„Mūsų Vilnius” – Vilniaus miesto savivaldybėje

Šaltą ir snieguotą gruodžio 12-osios rytą, pilni jaudulio išriedėjome į Vilniaus miesto savivaldybę. Važiavome ne tuščiomis – vežėme dovaną – integruotos meninės veiklos spektaklį “Mūsų Vilnius”. Džiaugiamės, kad jaudulį pakeitė susikaupimas, veidą papuošė šypsenos ir aktoriai puikiai atliko savo darbą. Spektaklis kurtas Vilniaus 700 jubiliejui paminėti, džiaugiamės, jog besibaigiant metams  turėjome progą jį parodyti Vilniaus miesto šeimininkams.

Ačiū Vilniaus miesto savivaldybei, kad nuoširdžiai priėmė dovaną, kad susirinko pilna salė žiūrovų, kad aktoriai sulaukė gausybės ovacijų ir aplodismentų, o namo buvome išlydėti pilnomis rankomis dovanų.

Ačiū spektaklio režisieriams ir statytojams Daliai Klimavičiūtei ir Romualdui Bruzgai. Ačiū aktoriams ir asistentams. Ačiū tėveliams.

Vilniaus jubiliejus – visų vilniečių šventė.