Sausio 11 – oji Vilniaus „Vilties“ specialiojoje mokykloje – daugiafunkciniame centre buvo neįprasta diena. Iš pat ryto kiekviename mokyklos – centro lange buvo uždegtos žvakutės paminėti Sausio 13 – osios – žuvusių už Lietuvos Nepriklausomybę  28 – ąsias  metines. Vyko akcija “Atmintis gyva”. Dieną mokykloje-centre vyko renginys, skirtas  Sausio 13 – osios įvykiams paminėti. Prisiminėme ir tylos minute pagerbėme 14 – os žuvusiųjų už Lietuvos nepriklausomybę laisvės gynėjų atminimą. Visų  mokyklos-centro ugdytinių ir darbuotojų  krūtines puošė Sausio 13 – osios simbolis- “Neužmirštuolės žiedas”. Mokiniai, mokytojai, centro dalyviai darė trispalves gėles, kuriomis  gražiai papuošė stendą, su trispalviu užrašu “LIETUVA”. Vyresni mokyklos – centro darbuotojai prisiminė įvykius, kurie vyko prieš 28 metus.