Savanorystė Vilniaus Arkivyskupijos Carito socialinės pagalbos ir integracijos centre ,,Betanija“

Popietė su bardu Giedriumi Arbačiausku
2019-12-09
Šv. Kristoforo gimnazistų dovanos
2019-12-09
Rodyti visas naujienas

Savanorystė Vilniaus Arkivyskupijos Carito socialinės pagalbos ir integracijos centre ,,Betanija“

Lapkričio 28 d. DSG suaugusių skyriaus lankytojai su darbuotojais atliko prieš kalėdinę savanorystę Vilniaus Arkivyskupijos Carito valgykloje ,,Betanija“. Jos metu lankytojai ir darbuotojai bendravo su valgyklos lankytojais ir įteikė jiems kalėdines atvirutes, padėjo padalinti pagamintą maistą. Akvilė ir draugai surengė koncertą bei pavaišino juos savo keptu obuolių pyragu.

Taip pat aplankėme  Carito žvakių gamybą ir valgyklą apie kurią papasakojo valgyklos direktorius Miroslavas Seniutis.

Manome, kad ši savanorystės veikla tęsis ir toliau ir bus abipusiai naudinga.