Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas “Nauja įranga – naujos galimybės”


Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Nauja įranga- naujos galimybės“

Paraiškos Nr.SRF-SIĮ-2019-1-0292

 

Projektą įgyvendina Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos – daugiafunkcinis centras.

Projekto tikslas – įrengti neįgaliesiems pritaikytas sporto erdves, skatinti bendruomenės fizinį aktyvumą, inkliuziją, užimtumą, rengti varžybas, sportinius renginius.

Uždaviniai: pagal standartus įrengti „Bočios“ aikštelę su specialia įranga neįgaliesiems; įrengti lauko treniruoklių kompleksą; organizuoti ir vykdyti Respublikines, Vilniaus miesto neįgalių vaikų ir jaunuolių varžybas, sportinius renginius, bendruomenės užimtumą, aktyvų laisvalaikį.

Projekto esmė – skatinti neįgalių vaikų ir jaunuolių fizinį aktyvumą. Sporto projektu siektume sukurti saugią ir prieinamą aplinką visiems bendruomenės nariams, kurioje galėtų bendrauti ir bendradarbiauti tiek įgalieji, tiek neįgalieji asmenys nepriklausomai nuo skirtumų, silpnybių ir trūkumų. Tuomet kiekvienas asmuo galės jaustis lygiaverčiu ir svarbiu bendruomenės nariu, o tai suteiktų galimybę sėkmingai inkliuzijai.

Laikotarpis: 2019 03 26 – 2021 03 26

BOČIOS AIKŠTELĖ

     

LAUKO TRENIRUOKLIŲ KOMPLEKSAS

Treniruoklis SE 108                                                                                                                                              Treniruoklis SE 101-102

                                                         

Aprašymas                                                                                                                                                                           Aprašymas

Matmenys: 1,58×0,88×1,95 m (ilgis, plotis, aukštis).                                                                                                Matmenys: 1,58×0,87×1,85 m (ilgis, plotis, aukštis).Treniruoklis                                                                  

Treniruoklis skirtas krūtinės, pečių  ir rankų raumenims lavinti.                                                                            skirtas viršutinės kūno dalies sąnarių veiklos ir kraujotakos gerinimui

Pritaikytas naudotojo svoriui iki 130 kg. Vienu metu gali mankštintis du žmonės.                                           Pritaikytas apkrovai iki 130 kg. Konstrukcija metalinė, įbetonuojama. 

Konstrukcija metalinė, įbetonuojama. Visos metalinės detalės yra galvanizuotos ir nudažytos.                    Visos metalinės detalės yra galvanizuotos ir nudažytos.

Gaminys sertifikuotas, atitinka EN16630:2015 standartą.                                                                                    Gaminys sertifikuotas, atitinka EN 16630:2015 standartą

 

Treniruoklis SE 114                                                                                                                                     Treniruoklis SE 101

                                                             

Aprašymas                                                                                                                                                                 Aprašymas

Matmenys: 1,35×1,48×1,435m (ilgis, plotis, aukštis).                                                                                    Matmenys: 1,66×0,88×1,95(ilgis, plotis, aukštis).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Treniruoklis skirtas pilvo raumenims lavinti.                                                                                                Treniruoklis skirta krūtinės, pečių ir rankų raumenims.                                                                                                                                                                                                                                                  

Pritaikyta apkrovai iki 130 kg. Konstrukcija metalinė,                                                                               Pritaikytas iki 13kg. Apkrovai.  

Visos metalinės detalės yra galvanizuotos ir nudažytos.                                                                             Vienu metu gali mankštintis du žmonės.                                                                                                                                                                                      

Gaminys sertifikuotas, atitinka EN 16630:2015 standartą                                                                        Gaminys sertifikuotas, atitinka EN 16630:2015 standartą.

 

Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Nauja įranga – naujos galimybės“

Vilniaus „Vilties“ specialioji mokykla – daugiafunkcinis centras naujus mokslo metus pasitinka  su  naujai įrengtomis lauko erdvėmis:  lauko treniruoklių aikštele ir „Bočios“ aikštele, pagal vykdomą  sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Nauja įranga- naujos galimybės“.

Treniruoklių aikštelėje yra įrengti 5 lauko treniruokliai, kuriais naudotis galės  mokyklos centro  ugdytiniai, darbuotojai ir Karoliniškių mikrorajono gyventojai.

Pagal standartus įrengta „Bočios“ aikštelė. Įsigijus specialiąją įrangą neįgaliesiems  „Vilties“  mokiniai ir dienos centro lankytojai galės aktyviai leisti laisvalaikį. Taip pat bus organizuojamos  Vilniaus miesto neįgalių vaikų ir jaunuolių varžybos, sportiniai renginiai.

Atsiradusiomis  naujomis lauko erdvėmis siekiame  sukurti saugią ir prieinamą aplinką visiems bendruomenės nariams, kurioje galėtų bendrauti ir bendradarbiauti tiek įgalieji, tiek neįgalieji asmenys nepriklausomai nuo skirtumų, silpnybių ir trūkumų. Tuomet kiekvienas asmuo galės jaustis lygiaverčiu ir svarbiu bendruomenės nariu, o tai suteiktų galimybę sėkmingai inkliuzijai.