ERASMUS+ Tarptautinio projekto pirmasis susitikimas

AČIŪ UAB ALBARS
2022-01-06
Parodų atidarymai
2022-02-15
Rodyti visas naujienas

ERASMUS+ Tarptautinio projekto pirmasis susitikimas

2022 m. sausio 24 – 26 dienomis įvyko Erasmus+ tarptautinio projekto „Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių moksleivių socialinės įtraukties didinimas ugdant jų sveikos mitybos, maisto ir gamtos tausojimo įgūdžius“ (angl. „ Healthy eating, food and nature conservation increase social inclusion of student with special needs”) partnerių pirmasis susitikimas Vilniaus „Vilties“ specialiojoje mokykloje – daugiafunkciniame centre. Mūsų mokykla sulaukė  4 svečių iš Balstogės specialiosios mokyklos.

Susitikimo metu abiejų  įstaigų pedagogai pasidalino informacija apie vykdomas veiklas, popietinį užimtumą, švietimo sistemą, taip pat aptarė projekto veiklas, mokinių pažangos vertinimo kriterijus, numatytus projekto rezultatus, projekto sklaidą ir rizikos valdymo sprendimo būdus.

Po  vykusios diskusijos projekto dalyviai lankėsi Vilniaus miesto senamiestyje: Aušros vartuose, Katedroje, Prezidentūroje, Rotušės aikštėje, Bažnytinio paveldo muziejuje, lipome Česlovo Milošo laiptais. Pedagogai susipažino su lietuvių tradicijomis, istorija, kultūra. Itin gerą įspūdį svečiams paliko Šviesų festivalis ir tradiciniai lietuviški patiekalai.