TRUMPAI APIE PARODĄ „PASIKEITIMAI“

Pasikeitimai užklumpa dažnai. Prasidėjo ruduo, mokslo metai, ir jau keičiasi dienos ritmas – keičiasi vasaros įspūdžiai. Prisiminimai skaidosi tarsi mažos nuotrupos, kaip mūsų darbeliuose. Prasidėjo atostogos –  vėl kitas ritmas. Prasidėjo karantinas – dar kitokie iššūkiai ir pasikeitimai. Tai ir atsispindi parodos kūrinėliuose, tarsi viskas persipina vaizdai, spalvos, juostelės. Tai sukuria savotišką nuotaiką ir grožį, kiekvienam iš  „kažką kalbantį asmenišką PASIKEITIMĄ“.

TIKSLAS :  įvairių nuotraukų detalių  derinimas, klijavimas, kuriant nuotaikingą aplikaciją. Spalvotos juostelės parinkimas, darbelio įrėminimas, atskirų detalių akcentavimas.

PAGRINDINĖS PRIEMONĖS: spalvotas kartonas, nuotraukų reprodukcijos ir jų kopijos, spalvotos lipnios juostelės.

SIEKTNIAI REZULTATAI: Mokėmės patirti kūrybinio pažinimo džiaugsmą, turtinti emocinę patirtį, lavinti gebėjimus pozityviai vertinti savo ir draugų kūrybą.