Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Nauja įranga – naujos galimybės“

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos paralimpiniam komitetui
2020-09-09
Paroda „Pasikeitimai“
2020-11-05
Rodyti visas naujienas

Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Nauja įranga – naujos galimybės“

Vilniaus „Vilties“ specialioji mokykla – daugiafunkcinis centras naujus mokslo metus pasitinka  su  naujai įrengtomis lauko erdvėmis:  lauko treniruoklių aikštele ir „Bočios“ aikštele, pagal vykdomą  sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Nauja įranga- naujos galimybės“.

Treniruoklių aikštelėje yra įrengti 5 lauko treniruokliai, kuriais naudotis galės  mokyklos centro  ugdytiniai, darbuotojai ir Karoliniškių mikrorajono gyventojai.

Pagal standartus įrengta „Bočios“ aikštelė. Įsigijus specialiąją įrangą neįgaliesiems  „Vilties“  mokiniai ir dienos centro lankytojai galės aktyviai leisti laisvalaikį. Taip pat bus organizuojamos  Vilniaus miesto neįgalių vaikų ir jaunuolių varžybos, sportiniai renginiai.

Atsiradusiomis  naujomis lauko erdvėmis siekiame  sukurti saugią ir prieinamą aplinką visiems bendruomenės nariams, kurioje galėtų bendrauti ir bendradarbiauti tiek įgalieji, tiek neįgalieji asmenys nepriklausomai nuo skirtumų, silpnybių ir trūkumų. Tuomet kiekvienas asmuo galės jaustis lygiaverčiu ir svarbiu bendruomenės nariu, o tai suteiktų galimybę sėkmingai inkliuzijai.