Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą

Dėkojame Vilijai Viešūnaitei
2021-02-03
Virtuali knyga “Užgavėnių kaukės”
2021-02-09
Rodyti visas naujienas

Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą

Vilniaus  „Vilties“ specialiosios mokyklos- daugiafunkcinio centro Dienos socialinės globos skyrius teikė paraišką dalyvauti projekte „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ (projekto vykdytojas – VšĮ Valakupių reabilitacijos centras, projektas finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis).

Sėkmingai praėjome atranką ir 2020 m. gegužės 13 d. su VšĮ  Valakupių reabilitacijos centru pasirašėme dalyvavimo minėtame projekte sutartį.

„Vilties“ Dienos socialinės globos skyrius sieks įgyti Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos EQUASS Assurance sertifikatą.

Dalyvaudami šiame projekte mes siekiame gerinti teikiamų paslaugų kokybę pagal EQUASS sistemą, kuri ES šalyse yra pripažinta kaip labiausiai tinkama socialiniame sektoriuje. Šios sistemos kokybės principai geriausiai atliepia socialinių paslaugų gavėjų lūkesčius.

EQUASS kokybės principai:

  • Lyderystė
  • Personalas
  • Teisės
  • Etika
  • Partnerystė
  • Dalyvavimas
  • Orientacija į asmenį
  • Kompleksiškumas
  • Orientacija į rezultatus
  • Nuolatinis gerinimas